Główna treść strony

Wersja do wydrukuWyślij e-mailemPDF version

Interaktywne formularze do zgłoszeń.

Wzory formularzy według załączników do Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 17 lutego 2016 r. w sprawie sposobu dokonywania zgłoszeń i powiadomień dotyczących wyrobów (Dz. U. z 2016 r. poz. 210).

Formularz w formacie PDF należy pobrać na swój komputer, tj. zapisać go na dysku lokalnym i następnie postępować zgodnie z instrukcją wypełniania formularzy.

Uwaga:

Bezpośrednie otwarcie interaktywnych formularzy PDF w przeglądarce internetowej może skutkować wyświetleniem się komunikatu:

Powyższa informacja wyswietlana jest w przypadku, gdy przeglądarka internetowa domyślnie używa wbudowanej przeglądarki plików PDF. W związku z tym, w celu prawidłowego otwarcia interaktywnych formularzy PDF, zalecane jest zapisanie plików PDF na dysku komputera oraz otwarcie ich bezpośrednio przez program Adobe Reader / Adobe Acrobat bądź Foxit Reader. Możliwe jest wyłączenie w przeglądarce inetrnetowej rozszerzenia / wtyczki odpowiedzialnej za przeglądanie plików PDF, co spowoduje, że przeglądarka internetowa będzie używała do wyświetlania plików PDF programu Adobe Reader/ Adobe Acrobat.